nedeľa 21. apríla 2013

Po dlhom čase...

Tak milý denníček, po dlhom čase nejaký príspevok. Pridal som ďalšie titulky - prekopal som systém ich spracovania, ptže. som zabúdal na ich kontrolu D: . Takže odteraz len V 2+, ktorá už bude overená nielen sluchom/kontextom/korekciou, ale aj timingom (tento systém som začal aplikovať už tuším od Ringu? alebo niečo skôr, neviem presne - prekopal som to už o nejaký čas prv). Staršie titulky opravím neskôr.

BTW - bolesť zubov sa zmenila na zápal okostnice :D . Proste veselý som a vysmiaty ako slniečko (ptže. nemôžem kvôli opuchu zavrieť poriadne ústa :D). Snáď lieky čoskoro zaberú.

A jo - pridal som pár subtextov, ktoré som našiel na iných stránkach. Konkrétne v The Price a You Are There. Tak príjemné čítanie, milý denníček.

3 komentáre:

 1. Ak potrebujete korenie váš vzťah s viac lásky a romantiky ho kontaktovať prostredníctvom e-mailovú adresu: aoba5019@gmail.com a volať alebo WhatsApp na + 27740386124. Jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré som kedy robil bol kontaktovať Dr Adeleke, aby mi pomohol dostať môj milenec späť, bol som život naplnený šťastím potom, čo som kontaktoval Dr Adeleke, pretože on nie len priviesť môj milenec späť ku mne tiež urobil našu lásku k sebe viac unikátne a vynikajúce.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Môj príbeh TU JE SKUTOČNÝ A GENUINE. Volám sa Matta Agda Noah Vienna a som tu, aby som vypovedal o Veľkej matke, ktorá mi priviedla späť môjho muža, keď sa so mnou rozišiel kvôli inej žene, ktorú stretol na svojom pracovisku. Great Adeleke je veľmi silná, skutočná a jedinečná žena so zvláštnymi právomocami. Snažil som sa získať pomoc z mnohých miest a zdrojov, aby som priviedol späť môjho muža, ale nič nefungovalo, ale keď som kontaktoval Veľkú Adeleke, prinútila ma znova sa usmiať tým, že priviedla svojho muža späť ku mne so svojimi osobitnými právomocami. Ak máte nejaké problémy v Vaše manželstvo, vzťah a máte s tým podobný problém, obráťte sa na Veľkého doktora Adeleke, ktorý vám teraz pomôže. Tu je jej e-mailová adresa: (aoba5019@gmail.com) a môžete sa s ňou skontaktovať aj na vlastné číslo WhatsApp: (+27740386124) Môžete ju buď kontaktovať na svojom e-maile, alebo na čísle WhatsApp. Ďakujem Veľký Adeleke.

   Odstrániť
 2. Obnovil som manželstvo život v minulom roku po prečítaní on-line svedectvo o Dr Adeleke. Kontaktoval som ho na (aoba5019@gmail.com) a ja WhatsApp ho na + 27740386124. Po siedmich dňoch, k môjmu prekvapeniu moja žena sa vrátil ku mne. Až teraz je všetko v poriadku s nami. Dúfam, že kúzlo uchádzači nájdu toto svedectvo moje užitočné. Je to všetko o vyskúšaní, ako som sa stretol správne kúzlo koliesko doktor Adeleke. Ďakujem mi neskôr

  OdpovedaťOdstrániť